DERMACOL

+421 903 479 762

Dnes otvorené Od 10:00 Do 21:00

Zobraziť všetky otváracie hodiny

0 Area

Ponuky

Vernostná karta
Premena s vizážistom značky Dermacol, Tomášom Vidom (štvornásobný vizážista roku). Premena zahŕňa líčenie podľa vlastného výberu a vlasový styling. 
*Uvedené ponuky sú len orientačné a podliehajú zmluvným podmienkam Špeciálne podmienky

Víta vás DERMACOL

DERMACOL: KOZMETIKA VYROBENÁ S LÁSKOU

Dermacol je synonymom pre najúspešnejšiu československú kozmetiku. Od svojho založenia v roku 1966 vyvíja a vyrába kozmetiku tej najvyššej kvality, ktorá neodmysliteľne patrí k filmu a divadlu. Nová predajňa Dermacol v Auparku sa nachádza v prízemí. Čaká tam na Vás výber z viac než 199 odtieňov očných tieňov, 219 farieb lakov na nechty, 59 odtieňov make-upu alebo 12 vôni telovej kozmetiky Aroma Ritual a 14 parfémov. Veľmi radi Vám poradíme, ako vybrať účinné prípravky z 22 pleťových radov. O Vašu spokojnosť sa postará odborný tím vizážistov, ktorí Vás rád zadarmo nalíči a odporučí najvhodnejšie odtiene a starostlivosť. Nechajte se rozmaznávať ako Miss World Taťána Kuchařová.

Značka Dermacol ponúka svojim zákazníčkam možnosť registrácie v Klube krásy. V rámci Klubu krásy môžete využiť veľa výhod a zliav, ktoré na Vás čakajú v našej predajni Dermacol.