KĽÚČOVÁ SLUŽBA BKC

+421 903 792 111 www.klucovasluzba.sk

Dnes otvorené Od 9:00 Do 21:00

Zobraziť všetky otváracie hodiny

Víta vás KĽÚČOVÁ SLUŽBA BKC

Spoločnosť BKC s.r.o. pôsobí na trhu od roku 2000. V oblasti zámočníctva a výroby kľúčov však zúročuje viac ako 20 ročné skúsenosti. "Profesionálny prístup a bezplatné poradenstvo, renomované značky, bohatý sortiment a množstvo doplnkových služieb." Iba tak sa dá jednou vetou opísať to čo u nás nájdete. 
    V sortimente máme renomované značky bezpečnostných vložiek ABUS, EVVA, KABA, GE-GE, MUL-T-LOCK, RESIST, FAB, všetkých bezpečnostných úrovní. Zámky visacie, zadlabacie, prídavné HOBES, TOKOZ, ABUS, FAB, MUL-T-LOCK,...
    Na predajniach máme viac ako 1500 profilov kľúčov, plus autokľúče, trezorové kľúče, obaly autokľúčov, obaly alarmov, ovládače brán. 
    Sme certifikovaným partnerom EVVA, ABUS, GE-GE s servisným strediskom FAB. Tieto a množstvo ďalší značiek bezpečnostných kľúčov, vám vieme na počkanie vyrobiť, alebo objednať, napr. EVVA MCS, EVVA 3KS, EVVA ICS, KABA experT, MUL-T-LOCK MT5, atď.
    Veľký výber príveskov, rozlišovačov, popisiek, menoviek na batožinu, reflexných doplnkov. Batérie Energizer do diaľkových ovládačov a autokľúčov. Gravírujeme menovky na dvere a schránky, tlačíme aj špeciálne laminované štítky. V ponuke máme pečiatky Colop s kompletným príslušenstvom. 
Na počkanie vám naostríme nože, nožnice, na objednávku na špeciálnej magnetickej brúske aj komponenty do mäsových mlynčekov.

Naspäť na začiatok