Ponuka pracovných miest v Klenotníctve Presence

ASISTENTKA PREDAJA

Společnost New Presence Jewels.s.r.o. hledá do svých slovenských týmů asistentky prodeje. V současné době máme 23 maloobchodních prodejen Klenotnictví Presence, které nabízí hodinky a šperky svým zákazníkům v obchodních centrech v celé České republice, nově i na Slovensku a také on-line klenotnictví Presence.cz

Co Vás čeká

  • Prodej luxusních šperků
  • Kontakt se zákazníkem
  • Poradenství
  • Budování a upevňování vztahů se zákazníkem prostřednictví individuálního přístupu
  • Práce v příjemném prostředí

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Profesionální vystupování
  • Časovou flexibilitu
  • Základní znalost práce na PC
  • Spolehlivost, vysoké pracovní nasazení
  • Čistý trestní rejstřík

Výhodou bude, pokud budete mít

  • Praxi v oboru
  • Znalost cizího jazyka
  • Zájem o módu, módní trendy

Co vám můžeme nabídnout

  • Příjemná práce v luxusním prostředí
  • Možnost kariérního postupu
  • Školení pro zaměstnance
  • Měsíční bonusy z tržeb
  • Stravenky
  • Nástup možný ihned

Ponuka pracovných miest v NIKE AUPARK

NIKEAUPARK

SALES ASSISTANT

MIESTO PRÁCE
Einsteinova 18, 851 01 Bratislava

DRUH PRACOVNÉHO POMERU
plný úväzok

TERMÍN NÁSTUPU
Dohodou

PONÚKANÝ PLAT (BRUTTO)
Dohodou

INFORMÁCIE O PRACOVNOM MIESTE

NÁPLŇ PRÁCE, PRÁVOMOCI A ZODPOVEDNOSTI

• aktívny predaj - poradenstvo a obsluha zákazníkov
• budovanie dlhodobých vzťahov so zákazníkmi
• spoluzodpovednosť za chod predajne a za jej výsledky
• starostlivosť o prevádzku (udržiavanie čistoty a poriadku)
• aranžovanie (visual merchandising)
• príjem, kontrola, príprava tovaru na predaj
• vybavovanie reklamácií
• vykonávanie inventúry
• práca s pokladňou

ZAMESTNANECKÉ VÝHODY, BENEFITY

• zázemie stabilnej a spoľahlivej spoločnosti
• práca v mladom a dynamickom kolektíve
• štýlové pracovné prostredie
• zamestnanecké zľavy

INFORMÁCIE O VÝBEROVOM KONANÍ

V prípade Vášho záujmu o danú pozíciu nám zašlite Váš
životopis obsahujúci FOTOGRAFIU na adresu nikeaupark@gmail.com.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za
pochopenie.

POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA

POZÍCII VYHOVUJÚ UCHÁDZAČI SO VZDELANÍM

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

JAZYKOVÉ ZNALOSTI

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

ADMINISTRATÍVNE A EKONOMICKÉ ZNALOSTI

Pokladňa - základy

POZÍCIA JE VHODNÁ PRE ABSOLVENTA

Áno

OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY A ZRUČNOSTI

• orientácia na dosahovanie výsledkov
• príjemné vystupovanie
• ústretový a proaktívny prístup k zákazníkovi
• výborné komunikačné schopnosti
• ochota učiť sa nové veci a pracovať na sebe
• vysoký stupeň flexibility
• zodpovednosť a spoľahlivosť
• zmysel pre módu
• upravený, pestovaný vzhľad
• nadšenie pre prácu v obchode s lukratívnymi módnymi značkami

INZERUJÚCA SPOLOČNOSŤ

STRUČNÁ CHARAKTERISTIKA SPOLOČNOSTI

Spoločnosť Trimera Sport Slovakia s.r.o. , zaoberá sa predajom obuvi
a oblečenia na šport a voľný čas značky Nike.

Ponuka pracovných miest v IAM

IAM

Vitaj v beeline!

Našou víziou je ponúkať trendové módne doplnky za skvelé ceny. Je to vízia, ktorú úspešne presadzujeme od roku 1990.Naše silné značky SIX a I AM a ďalšie naše vlastné značky majú zastúpenie na 20.500 predajných miestach v 53 krajinách.Preto má beeline jednu z najväčších medzinárodných ponúk módnych šperkov a doplnkov. 4.600 našich zamestnancov sa stará o to, aby sa naša ponuka módnych výrobkov neustále rozširovala a dostávala sa do nových krajín a predajných miest. Rozhodujúcu úlohu hrajú vášeň, zodpovednosť a spolupráca.

Predovšetkým však úspech.

Neustále rastieme.

Chceš byť pri tom?

Predavač/ka módnej bižutérie v OC Aupark v Bratislave, plný úväzok

Sales Assistant

Tvoje úlohy

  • Poskytovaní predajných služieb podľa štandardu spoločnosti
  • Starostlivosť o zákazníka a jeho potreby
  • Dekorácia stojanov a predajnej plochy
  • Obsluha pokladne
  • Príjem a inventúry tovaru

Tvoj profil

  • SŠ vzdělanie
  • Skúsenosti s predajom
  • Príjemné vystupovanie, komunikatívnosť
  • Schopnosť tímovej spolupráce
  • Ochota pracovať na zmeny
  • Záujem o módu a doplnky, umenie nadchnúť sa a vlastná iniciatíva

U nás si na správnej adrese, ak dokážeš samostatne a spoľahlivo pracovať a analyticky myslieť. Ak sa chceš stať súčasťou rastúceho a neustále sa meniaceho podniku. Ak chceš zdieľať svoje nadšenie s tímom. A ak nás dokážeš presvedčiť svojou osobnosťou.

Teraz sa už musíme len spoznať.

Uchádzaj sa o prácu na www.beeline-group.com.

Ponuka pracovných miest v PROFIMED

PROFIMED

Do nášho teamu hľadáme nového spolupracovníka/čku na pozíciu:

brigádnik.

 Požiadavky:

-príjemné vystupovanie

-komunikatívnosť

-chuť učiť sa nové veci

Ponúkame:

-nepravidelnú pracovnú dobu  v čistom prostredí

-možnosť sebarealizácie (vysoká miera samostatnosti pri práci)

-motivujúce finančné ohodnotenie

Poprosim záujemcov zasielať životopis na : jarmila.polanecka@profimed.cz