Rituals… - Asistentka predaja na HPP

Výhradné zastúpenie Rituals Cosmetics  pre ČR a SR príjme spoľahlivú asistentku predaja.

Miesto výkonu práce: Aupark, Bratislava

Požadujeme:

Ponúkame:

Chcete sa stať súčasťou tímu RITUALS… ?

V prípade záujmu o pozíciu asistentky predaja pošlite životopis na hejclova@rituals.cz hejclova@rituals.cz

Ponuka pracovných miest v H&M

HM

H&M hľadá posilu!

Do našich H&M predajní hľadáme nových šikovných kolegov! Či už chcete pracovať na plný úväzok, alebo si hľadáte prácu, ktorá Vás bude napĺňať, napríklad popri škole na polovičný úväzok, v H&M máme pre Vás skvelé miesto s množstvom výhod. Pošlite svoj životopis ešte dnes a pridajte sa do tímu ľudí, ktorí milujú prácu s módou a ľuďmi! Ak máte dobré komunikačné a organizačné schopnosti, zmysel pre zodpovednosť a možnosť pracovať cez víkendy či v popoludňajších hodinách, radi Vás privítame v našom kolektíve. Znalosť práce s pokladňou je výhodou, no nie nutnosťou! Bez problémov a ochotne Vás naučíme všetko, čo bude potrebné.
Požadujeme len Vaše nadšenie spoznávať a chuť pracovať.

Aktuálne hľadáme:
Predajný poradca, hlavný pracovný pomer:
Tešíme sa na Vás!

Ponuka pracovných miest v NEBBIA

Miluješ fitness a chceš byť súčasťou nášho NEBBIA teamu?

Hľadáme šikovné posily na pozíciu Vedúca predajne/ asistent predaja do našej novej predajne v Bratislave ! Neváhaj a kontaktuj nás!

Náplň práce:

zodpovednosť za chod predajne
aktívne podieľanie sa na predaji značky NEBBIA konečnému zákazníkovi, poskytovanie odborného poradenstva a služieb zákazníkom,
plní úlohy nadriadeného manažéra a zodpovedá za ich výkon,
vykonáva príjem, kontrolu a reklamáciu tovaru,
vykonáva inventúru tovaru na mesačnej báze.

Zamestnanecké výhody, benefity

práca v dynamicky rastúcej celosvetovo pôsobiacej spoločnosti,
príjemné pracovné prostredie,
možnosť zúčastniť sa medzinárodných výstav a stretnúť známych osobností z oblasti fitness a kulturistiky,
odborné školenia,
káva zadarmo :)

Požadujeme:

skúsenosti na pozícií vedúceho predajne
skúsenosti s priamym predajom koncovému zákazníkovi,
príjemné vystupovanie a výborné komunikačné zručnosti,
prozákaznícky prístup,
zmysel pre detail,
záujem o fitness

Nástup na pracovnú pozíciu: 15. Januára

Ak si myslíš, že práve ty si vhodným kandidátom, pošli svoj životopis v slovenskom jazyku s fotografiou a motivačný list na e-mail: cm@nebbia.biz
tel: 0949 891 119

Ďakujeme za záujem každého kandidáta, kontaktovaný budú uchádzači, ktorí spĺňajú požadované podmienky.