informácie

Regal Burger, úspešná slovenská sieť reštaurácií s kvalitnými hamburgermi, už onedlho otvorí svoju ďalšiu prevádzku v Aupark Bratislava.

Regal Burger je pôvodom slovenská sieť burgrární, ktorej prioritou je pripravovať svoje jedlá zo špičkových a čerstvých surovín. Na prípravu burgerov používa chladené 100 % hovädzie mäso zo stredného Slovenska, denne čerstvo pečené žemle, a čo najviac lokálnej zeleniny v kombinácii s omáčkami a ďalšími surovinami vlastnej výroby. Kvalita a čerstvosť surovín a hlavne samotných jedál pripravovaných bez kompromisov je základným princípom každej prevádzky.

Regal Burger vznikol v roku 2013 ako projekt nadšencov dobrého jedla z prostredia občianskeho združenia Bratislavský Regál. Prvé hamburgre pripravovali na festivale Pohoda v roku 2013 a v januári 2014 otvorili prvú kamennú prevádzku, v ktorej priniesli do Bratislavy domáce burgre z čerstvých surovín. V súčasnosti spoločnosť vlastní viacero prevádzok v Bratislave a v Prahe. Tú najnovšiu otvoria v priebehu decembra aj v našom nákupnom centre.