informácie

20% zľava na novú kolekciu podprseniek švédskej značky LINDEX! !  Príďte sa poradiť s odborníkmi na spodnú bielizeň a nájdite si správnu veľkosť svojej novej podprsenky! Jarná kolekcia je plná farieb.

64 rokov skúseností
V roku 1954 začali dvaja podnikatelia zo Švédska novú epochu v oblasti dámskej spodnej bielizne. Ingemar Boman a Bengt Rosell otvorili obchod s bielizňou Fynd v mestečku Alingsås.

Krátko nato, získali spoločnosť LINDEX v Göteborgu podľa ktorej pomenovali i všetky ďalšie obchody. Postupne pridali do svojho sortimentu aj dámskú a detskú módu.

Dnes, o 64 rokov neskôr, však švédska značka LINDEX stále ponúka vysoko kvalitnú, pohodlnú dámsku bielizeň, ktorá vyhovuje každému tvaru a telu.

V priebehu rokov sa menili módne trendy, strihy, materiály aj v oblasti dámskej spodnej bielizne. Lindex za 64 rokov svojho pôsobenia získal množstvo cenných skúseností, a dnes svojim  zákazníčkam ponúka nielen široký sortiment najkvalitnejšej módnej spodnej bielizne, ale aj odborné poradenstvo pri výbere správneho strihu a veľkostiu podprsenky.

3 jednoduché kroky ako si vybrať správnu podprsenku


Nájdite svoj strih- Zmeňte svoj život


1.nájdite si, čo vám sedí
Vedeli ste, že máme 14 rôznych strihov podprseniek, z ktorých si môžete vybrať? Dajte si poradiť LINDEX odbroníkmi a nájdite si strih podprsenky, ktorý vám naozaj sedí. Môžete si byť istá, že bude perfektne sedieť aj v inom prevedení.

2. Zapamätajte si strih
Akonáhle ste si našli svoj strih, nezabudnite jeho názov. Pre istotu si ho zapíšte.

3.Už viac nemusíte skúšať znova
Tu je tá najlepšia časť! Teraz, keď ste našla svoj dokonalý strih, môžete ho nakupovať znova a znova. Lindex prináša rôzne kombinácie tvarov a farieb v každom strihu. Stačí si len nájsť ten svoj.

Ešte ste si nenašli ideálnu podprsenku?


Nemajte obavy! Príďte sa poradiť s odborníkmi švédskej značky LINDEX a vyberte si správnu podprsenku!

Hľadanie ideálnej podprsenky by nemal byť boj. Malo by to byť zábavné, ľahké a inšpirujúce. Takže sme sa rozhodli zmeniť celý spôsob prezentácie a výberu správnej podprsenky.

Zahájili sme PODPRSENKOVÚ REVOLÚCIU –BRAVOLUTION

Môźe to znieť trochu fantasticky, a skutočnosť aj je. Keď nájdete perfektný strih s určitým názvom, môžete si byť istý, že strih sa nikdy nezmení. Každý strih je dostupný v niekoľkých štýloch a farbách a svoju podprsenku môžete vždy zladiť s veľkým výberom nohavičiek.

Znie to celkom dobre, však?
Tak poďme na to.
Poďme nájsť ideálny strih.
https://www.lindex.com/sk/lingerie/bra/#!/page1/row1

Obrázky:
Lindex 1954 http://about.lindex.com/en/lindex-1950/
Lindex spodná bielizeň kampaň: http://about.lindex.com/en/images/lindex-bra- volution-2018/
Produkty s cenami: http://about.lindex.com/en/images/images-lingerie- packshots/