informácie

 

Zvýhodnené ponuky od desiatok obľúbených značiek, horúce jesenné trendy, k tomu výnimočná výstava ľudových krojov „Od kolísky v kráse“ a originálne darčeky – opäť spúšťame už tradičné jesenné Hriešne dobré nákupy. Navštívte nás od 19. do 22. októbra a zažite pravú nákupnú atmosféru. Navyše, ak ste vernostný zákazník, odídete domov so štýlovou taškou z limitovanej edície, navrhnutou Tamarou Šimončíkovou Heribanovou.

Taška, ktorú sa oplatí získať

Z tohtoročných Hriešne dobrých nákupov si bude možné odniesť nielen nefalšovaný zážitok, ale aj štýlovú spomienku – nákupnú tašku v limitovanom počte. Vernostným zákazníkom tak pribudne ďalší doplnok do zbierky – v minulosti tašku navrhli viacerí módni dizajnéri: Boris Hanečka, Marcel Holubec, Ema Klein a Hana Převrátilová. Tentokrát dizajnovala Tamara Šimončíková Heribanová, s ktorou sme tvorili i našu jedinečnú výstavu krojov. Inšpiráciou sa stal ľudový motív. Tašku zdobí fotografia detailu výšivky hornostredských rukávcov z jej súkromnej zbierky.

Neprehliadnite VIP kupóny

Jesenné nákupy budú tento rok mimoriadne bohaté. Októbrový shopping maratón prináša doposiaľ najširšiu ponuku zliav, ktorej súčasťou sú aj špeciálne VIP kupóny. Nájdete ich na predných stranách kupónovej knižky. Potešia vás zvýhodnenými ponukami od značiek ako ALDO, CLINIQUE, CROCS, Douglas či O bag, Superdr, alebo Sempre, ale napríklad i zľavou na exkluzívny parfém GUCCI BLOOM.
Naspäť na začiatok