informácie

Značka Barbour i túto jar a leto prichádza s niekoľkými kolekciami pre každé počasie. Nechýbajú samozrejme ikonické kúsky, ako sú bundy a tartanové košele. Všetko získava nový a moderný nádych oživený pestrými farbami.

Summer Tartan Collection

Letná kolekcia značky Barbour dokonale ctí škótske korene, pridáva ale nutnú dávku štýlu. Jej základom je exkluzívna tartanová látka Dress Tartan vo svetlejšej a jemnejšej farebnej palete, ktorá sa tradične objavuje na podšívkach búnd, pletenom tovare i na košeliach. Kolekcia je tiež tento rok doplnená o nepremokavé, priedušné kabátiky a bundy z voskovanej bavlny, ktoré vám zaistia neprehliadnuteľnosť i ochranu pred nevyspytateľným britským počasím. Kolekciu dopĺňajú šaty s krásnymi strihmi, ktoré sú ideálne pre chvíle, kedy vysvitne slnko a vy vyrazíte na prechádzku po pláži.

Weather Comfort

Ako sám názov kolekcie napovedá, žiadne počasie vás už nemôže prekvapiť. Táto kolekcia stvárňuje kultový design značky Barbour v modernom nádychu. Nepremokavé a zároveň priedušné bundy v strednej a predlženej dĺžke sú vyrobené z troch druhov tkanín a majú plne lepené švy. Tieto pohodlné a zároveň elegantné bundy vás ochránia pred letnými prehánkami i skutočnou prietržou mračien.

Barbour International

Nielen páni ocenia túto kolekciu, ktorá je prepojená s poriadnymi strojmi – motorkami. Od potlačených tričiek cez tradičné bundy až po kožené kúsky, ktoré síce u značky Barbour na prvý pohľad nečakáte, ale rozhodne si ich zamilujete.