Ponuka pracovných miest v CCC

CCC

Ponúkame Vám možnosť pracovať v medzinárodnej spoločnosti,ktorá sa prioritne zameriava na predaj módnej obuvi. Chceli by ste pracovať na TPP alebo už zamestnanie máte a chcete si privyrobiť? No možno ste študentom, mamičkou na materskej dovolenke, ženou v domácnosti atď. a hľadáte si prácu na skrátený úväzok. My Vám ponúkame dlhodobú možnosť spolupráce. Nie sú potrebné skúsenosti v obchode, radi Vás do všetkého zaškolíme. Podstatné je, aby ste Vy chceli, mali chuť sa učiť, boli komunikatívny a mali príjemné vystupovanie.

Pracovnou náplňou je:

• obsluha zákazníkov na predajni, poradenstvo pri výbere obuvi a kabeliek, poskytovanie informácií ohľadom vlastností a spôsobe použitia tovaru

• práca s pokladňou - nie je nutnosťou

• práca spojená s prijatím nového tovaru

• dopĺňanie tovaru zo skladu na predajňu a jeho kontrola

• udržiavanie poriadku a čistoty v predajni a v sklade

• udržiavanie vizuálneho usporiadania predajne

Ponúkame:

• zaujímavé platobné podmienky + odmeny + gastro lístky

• kariérny postup

• pitný režim (voda, káva, čaj)

• prácu na rôzne zmeny (nie 12 h.)

• pracovné tričko

• prácu v priateľskom

kolektíve

• možnosť práce na rôzne úväzky (10, 20, 30, 35 a 38 h/týždenne (TPP)

• možnosť dohodnutia pracovného času podľa požiadaviek...

Požadujeme:

• SPOĽAHLIVOSŤ

• ZODPOVEDNOSŤ

• vek nad 18 r.

• komunikatívnosť

• samostatnosť

Ak Vás ponuka zaujala, tak Vás poprosím o zaslanie životopisu na1681.veduci@ccc.eu Do predmetu správy uveďte prosím názov predajne Aupark Bratislava

Viac informácií poskytneme radi na osobnom pohovore alebo priamo v našej predajni.

Naspäť na začiatok